Skladišče 1
137,79 EUR / kos
Za 4 gume 551,15 EUR
Na zalogi 13 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
128,09 EUR / kos
Za 4 gume 512,38 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 4
128,09 EUR / kos
Za 4 gume 512,38 EUR
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
129,47 EUR / kos
Za 4 gume 517,88 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528701208152 |
| Znamka | Kleber |
| Model | KRISALP HP3 SUV |
| Širina | 225 mm |
| Višina | 55 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 18 col |
| Indeks nosilnosti | 98 |
| Indeks hitrosti | H |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 69 dB |
| Razred hrupa | A |
| Runflat | Ne |
| Teža | 10 kg |
Priporočamo
Aplus A909 ALLSEASON XL 225/55 R18 102V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 61,09 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 225/55 R18 98V RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 63,22 EUR
Preveri zalogo
Sunny NA305 225/55 R18 98V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 67,05 EUR
Preveri zalogo
Hifly HP801 SUV 225/55 R18 98V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 68,96 EUR
Preveri zalogo
Minerva FROSTRACK UHP 225/55 R18 98V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 70,21 EUR
Preveri zalogo
Goldline GL 4SEASON+ XL 225/55 R18 102V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 71,31 EUR
Preveri zalogo
Hifly ALL-TURI 221 225/55 R18 98V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 71,53 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GRIP MASTER CS 225/55 R18 98V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 72,35 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 225/55 R18 102W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 72,78 EUR
Preveri zalogo

