Skladišče 1
178,11 EUR / kos
Za 4 gume 712,44 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
180,00 EUR / kos
Za 4 gume 720,02 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 6
198,71 EUR / kos
Za 4 gume 794,83 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
180,61 EUR / kos
Za 4 gume 722,43 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528708237766 |
| Znamka | Michelin |
| Model | CRCLIM+ZP |
| Širina | 205 mm |
| Višina | 60 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 16 col |
| Indeks nosilnosti | 96 |
| Indeks hitrosti | W |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | E |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 69 dB |
| Razred hrupa | 1 |
| Runflat | Da |
| Ojačana | Da |
| Teža | 12 kg |
Priporočamo
Trazano Z-107-4 205/60 R16 96V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 47,38 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 205/60 R16 92V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 47,81 EUR
Preveri zalogo
Sunny NP226 205/60 R16 92H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 48,20 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-4 205/60 R16 92V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 49,05 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 205/60 R16 92H
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 49,65 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 205/60 R16 96V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 50,01 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 205/60 R16 96V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 51,60 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 205/60 R16 92H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 51,68 EUR
Preveri zalogo

