Skladišče 1
61,68 EUR / kos
Za 4 gume 246,71 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 6953913104393 |
| Znamka | Hifly |
| Model | ALL-TURI 221 XL |
| Širina | 215 mm |
| Višina | 50 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17 col |
| Indeks nosilnosti | 95 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | E |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Aplus A702 XL 215/50 R17 95V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 51,39 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 215/50 R17 95W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 53,05 EUR
Preveri zalogo
Novex SP A5 XL 215/50 R17 95W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 54,13 EUR
Preveri zalogo
Novex SP A5 XL 215/50 R17 95W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 54,13 EUR
Preveri zalogo
Strial STR WINTER 215/50 R17 95V RFP
Na zalogi 5 kosov v centralnem skladišču
Že od 54,70 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 215/50 R17 95W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 54,70 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 215/50 R17 95Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 56,14 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-4 215/50 R17 95W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 56,27 EUR
Preveri zalogo
Ceat SECURADRIVE 215/50 R17 95W
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 56,96 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF820 XL 215/50 R17 95W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 57,17 EUR
Preveri zalogo

