Skladišče CCC
91,60 EUR / kos
Za 4 gume 366,39 EUR
Na zalogi 4 kosi v CCC skladišču Radomlje
-
+
V košarico
Dobava: TAKOJ! (ponedeljek - petek do 17h / CCC Radomlje)
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 4
88,73 EUR / kos
Za 4 gume 354,93 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
97,86 EUR / kos
Za 4 gume 391,44 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8807622179372 |
| Znamka | Nexen |
| Model | RO-CT8 |
| Širina | 215 mm |
| Višina | 70 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 15 col |
| Indeks nosilnosti | 109 |
| Indeks hitrosti | T |
| Tip vozila | Lahko tovorno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
| Teža | 13.1 kg |
Priporočamo
Aplus A867 215/70 R15 109R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 57,52 EUR
Preveri zalogo
Fronway FRONTOUR AS 215/70 R15 109R
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 62,79 EUR
Preveri zalogo
Maxtrek MK700 215/70 R15 109S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 65,37 EUR
Preveri zalogo
Maxtrek RELAMAX 4S 215/70 R15 109S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 65,69 EUR
Preveri zalogo
Hifly SUPER2000 215/70 R15 109R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 66,30 EUR
Preveri zalogo
Minerva TRANSPORTER 2 215/70 R15 109S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 68,13 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GREEN-MAX VAN 215/70 R15 109R
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 69,79 EUR
Preveri zalogo
Minerva FROSTRACK VAN 215/70 R15 109R
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 70,13 EUR
Preveri zalogo
Aplus ASV909 ALLSEASON 215/70 R15 109R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 70,50 EUR
Preveri zalogo

