Skladišče 3
79,51 EUR / kos
Za 4 gume 318,02 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 4
79,51 EUR / kos
Za 4 gume 318,02 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
84,93 EUR / kos
Za 4 gume 339,72 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528708181984 |
| Znamka | Kleber |
| Model | KRISALP HP3 |
| Širina | 205 mm |
| Višina | 55 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 16 col |
| Indeks nosilnosti | 91 |
| Indeks hitrosti | H |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | E |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 69 dB |
| Razred hrupa | 1 |
| Runflat | Ne |
| Teža | 8.9 kg |
Priporočamo
Novex WIN 5D XL 205/55 R16 94V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 41,07 EUR
Preveri zalogo
Sunny NP226 205/55 R16 91V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 45,23 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 205/55 R16 91V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 46,30 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 205/55 R16 91V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 46,64 EUR
Preveri zalogo

