Skladišče 1
186,35 EUR / kos
Za 4 gume 745,39 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
178,88 EUR / kos
Za 4 gume 715,53 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 4
178,88 EUR / kos
Za 4 gume 715,53 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 6
200,56 EUR / kos
Za 4 gume 802,24 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528707503169 |
| Znamka | Michelin |
| Model | E PRIMACY |
| Širina | 155 mm |
| Višina | 70 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 19 col |
| Indeks nosilnosti | 84 |
| Indeks hitrosti | Q |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | A |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 68 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Ling Long SPORT MASTER WINTER 155/70 R19 88T
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 60,45 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP AS 155/70 R19 84H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 98,77 EUR
Preveri zalogo
Fulda KRISTALL CONTROL HP 2 155/70 R19 88T
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
Že od 103,46 EUR
Preveri zalogo
Nokian SNOWPROOF 1 XL 155/70 R19 88Q
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 128,66 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone EP500 155/70 R19 84Q
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 132,85 EUR
Preveri zalogo
Pirelli CINTURATO AS SF 3 ELECT XL 155/70 R19 88T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 133,31 EUR
Preveri zalogo
Goodyear VECTOR 4SEASONS GEN-3 155/70 R19 88T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 140,54 EUR
Preveri zalogo
Goodyear ULTRA GRIP PERFORMANCE + 155/70 R19 84T
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 140,96 EUR
Preveri zalogo
Dunlop ALL SEASON 2 155/70 R19 88H
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 141,75 EUR
Preveri zalogo
Continental ECOCONTACT 6 155/70 R19 84Q
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 142,50 EUR
Preveri zalogo

