Skladišče 1
95,40 EUR / kos
Za 4 gume 381,59 EUR
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
84,64 EUR / kos
Za 4 gume 338,58 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
87,30 EUR / kos
Za 4 gume 349,21 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528708180314 |
| Znamka | Kleber |
| Model | DYNAXER HP5 |
| Širina | 195 mm |
| Višina | 55 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 16 col |
| Indeks nosilnosti | 87 |
| Indeks hitrosti | T |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
| Teža | 7.89 kg |
Priporočamo
Hankook H426 195/55 R16 87V RFT
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 28,79 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 195/55 R16 87V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 44,86 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 195/55 R16 91V RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 45,29 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-4 195/55 R16 87H RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 45,56 EUR
Preveri zalogo
Novex SP 5 XL 195/55 R16 91V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 45,89 EUR
Preveri zalogo
Duraturn MOZZO S+ 195/55 R16 91V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 46,42 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 195/55 R16 91V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 46,63 EUR
Preveri zalogo

