| EAN | 4038526525901 |
| Znamka | Cooper |
| Model | COOPER WINTER |
| Širina | 235 mm |
| Višina | 65 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17 col |
| Indeks nosilnosti | 108 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | B |
| Ojačana | Ne |
| Zaščita platišča | Ne |
| Teža | 13.696 kg |
Priporočamo
Aplus A909 ALLSEASON XL 235/65 R17 108V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 64,95 EUR
Preveri zalogo
Novex SUV HT 235/65 R17 104H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 69,03 EUR
Preveri zalogo
Aplus A929 A/T BSW 235/65 R17 104T
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 69,51 EUR
Preveri zalogo
Goldline GHT 500 XL 235/65 R17 108H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 69,69 EUR
Preveri zalogo
Novex SUV HT 235/65 R17 104H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 69,84 EUR
Preveri zalogo
Aplus A919 235/65 R17 104H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 71,37 EUR
Preveri zalogo
Minerva S220 235/65 R17 108H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 72,24 EUR
Preveri zalogo
Hifly HT601 SUV XL 235/65 R17 108H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 72,78 EUR
Preveri zalogo
Aplus AS909 ALL SEASON XL 235/65 R17 108V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 72,80 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 235/65 R17 108V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 74,00 EUR
Preveri zalogo

