*Slika je simbolična
Skladišče 7
399,86 EUR / kos
Za 4 gume 1.599,42 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8903635012276 |
| Znamka | Galaxy |
| Model | GARDEN PRO |
| Širina | 420 mm |
| Višina | 70 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 24 col |
| Indeks nosilnosti | 130 |
| Indeks hitrosti | A8 |
| Tip vozila | Agrokulturna mehanizacija |
| Sezona | Celosezonska |
| Teža | 76.24 kg |
Priporočamo
Galaxy GARDEN PRO 420/70 R24 130A8
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 399,86 EUR
Preveri zalogo
Ascenso TDR700 420/70 R24 130D
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 447,46 EUR
Preveri zalogo
Ascenso TDR700 420/70 R24 130D
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 624,60 EUR
Preveri zalogo
Firestone PERFORMER 70 420/70 R24 130D
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 663,24 EUR
Preveri zalogo
Mitas AC70T 420/70 R24 130A8
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 707,56 EUR
Preveri zalogo
Kleber FITKER 420/70 R24 136A8
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 771,48 EUR
Preveri zalogo
Michelin OMNIBIB 420/70 R24 130D
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 1.067,71 EUR
Preveri zalogo

