Skladišče 7
556,02 EUR / kos
Za 4 gume 2.224,09 EUR
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8019227256093 |
| Znamka | Pirelli |
| Model | PZERO CORSA F |
| Širina | 315 mm |
| Višina | 35 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 20 col |
| Indeks nosilnosti | 106 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | E |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 74 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 9.5 kg |
Priporočamo
Aplus A610 XL 315/35 R20 110Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 103,91 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 315/35 R20 110Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 104,36 EUR
Preveri zalogo
Gripmax STATURE HT XL 315/35 R20 110Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 114,01 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER CS 315/35 R20 110Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 118,13 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER WINTER 315/35 R20 110V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 128,77 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GRIP MASTER WINTER 315/35 R20 110V RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 136,78 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone POTENZA SPORT 315/35 R20 110Y RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 140,30 EUR
Preveri zalogo
General GRABBER GT PLUS 315/35 R20 110Y RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 140,92 EUR
Preveri zalogo
Gripmax STATURE M/S XL 315/35 R20 110V
Na zalogi 18 kosov v centralnem skladišču
Že od 143,34 EUR
Preveri zalogo
Michelin PILOT SPORT 4S 315/35 R20 110Y RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 154,33 EUR
Preveri zalogo

