*Slika je simbolična
Skladišče 7
55,64 EUR / kos
Za 4 gume 222,56 EUR
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528704465446 |
| Znamka | Michelin |
| Model | PILOT STREET |
| Širina | 80 mm |
| Višina | 90 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17 col |
| Indeks nosilnosti | 50 |
| Indeks hitrosti | S |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Ojačana | Da |
| Teža | 2.88 kg |
Priporočamo
Michelin CITY EXTRA 80/90 R17 50S
Na zalogi 5 kosov v centralnem skladišču
Že od 50,70 EUR
Preveri zalogo
Michelin PILOT STREET 80/90 R17 50S
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 55,64 EUR
Preveri zalogo
Pirelli ANGEL CITY 80/90 R17 44S
Na zalogi 5 kosov v centralnem skladišču
Že od 67,94 EUR
Preveri zalogo
Pirelli ANGEL CITY 80/90 R17 44S
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 68,82 EUR
Preveri zalogo
Dunlop SPORTMAX Q-LITE 80/90 R17 50S
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 69,06 EUR
Preveri zalogo
Pirelli DIABLO ROSSO SPORT 80/90 R17 44S
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 69,61 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone BT39SS 80/90 R17 44S
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 119,96 EUR
Preveri zalogo

