Skladišče 2
130,26 EUR / kos
Za 4 gume 521,06 EUR
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4038526524126 |
| Znamka | Cooper |
| Model | COOPER ALL SEASON |
| Širina | 215 mm |
| Višina | 55 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 18 col |
| Indeks nosilnosti | 99 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | B |
| Ojačana | Ne |
| Zaščita platišča | Ne |
| Teža | 11.404 kg |
Priporočamo
Trazano Z-107-4 215/55 R18 99V RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 53,41 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 215/55 R18 99V RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 58,62 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 215/55 R18 99W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 60,38 EUR
Preveri zalogo
Sunny NA305 XL 215/55 R18 99V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 62,49 EUR
Preveri zalogo
Novex SP A5 XL 215/55 R18 99V
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
Že od 62,49 EUR
Preveri zalogo
Duraturn ALL SEASON XL 215/55 R18 99V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 62,82 EUR
Preveri zalogo
Sunny NA305 215/55 R18 95V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 63,15 EUR
Preveri zalogo
Goldline GL 4SEASON+ XL 215/55 R18 99V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 64,03 EUR
Preveri zalogo
Minerva FROSTRACK UHP 215/55 R18 99V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 65,10 EUR
Preveri zalogo

