Skladišče 1
96,28 EUR / kos
Za 4 gume 385,10 EUR
Na zalogi 5 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
101,16 EUR / kos
Za 4 gume 404,63 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 4
101,16 EUR / kos
Za 4 gume 404,63 EUR
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8808956298371 |
| Znamka | Kumho |
| Model | HA32 XL |
| Širina | 205 mm |
| Višina | 45 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 16 col |
| Indeks nosilnosti | 87 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Trazano Z-107-4 205/45 R16 87W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 43,48 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 205/45 R16 87W
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 48,86 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 205/45 R16 87W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 49,45 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 205/45 R16 87W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 49,81 EUR
Preveri zalogo
Novex AS 5G XL 205/45 R16 87W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 51,68 EUR
Preveri zalogo
Novex AS 5G XL 205/45 R16 87W
Na zalogi 14 kosov v centralnem skladišču
Že od 51,68 EUR
Preveri zalogo
Ling Long G-M ALL SEASON 205/45 R16 87V
Na zalogi 5 kosov v centralnem skladišču
Že od 51,88 EUR
Preveri zalogo
Aplus A909 ALLSEASON XL 205/45 R16 87W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 53,99 EUR
Preveri zalogo

