Skladišče 7
54,29 EUR / kos
Za 4 gume 217,15 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 9988563504827 |
| Znamka | Laufenn |
| Model | LK41 |
| Širina | 175 mm |
| Višina | 70 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 14 col |
| Indeks nosilnosti | 84 |
| Indeks hitrosti | T |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 70 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Teža | 6.73 kg |
Priporočamo
Trazano Z-107-3 175/70 R14 84T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 36,06 EUR
Preveri zalogo
Minerva FROSTRACK HP 175/70 R14 84T
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 36,29 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 175/70 R14 88T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 37,43 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-3 175/70 R14 88T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 38,88 EUR
Preveri zalogo
Aplus A909 ALLSEASON XL 175/70 R14 88T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 39,16 EUR
Preveri zalogo
Aplus A609 XL 175/70 R14 88T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 39,45 EUR
Preveri zalogo
Aplus A701 XL 175/70 R14 88T
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
Že od 40,60 EUR
Preveri zalogo

