CONTINENTAL ALLSEASONCONTACT 2 FR XL 265/45 R20 108Y
Skladišče 1
255,35 EUR / kos
Za 4 gume 1.021,38 EUR
Na zalogi 9 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
263,44 EUR / kos
Za 4 gume 1.053,77 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4019238295351 |
| Znamka | Continental |
| Model | ALLSEASONCONTACT 2 FR XL |
| Širina | 265 mm |
| Višina | 45 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 20 col |
| Indeks nosilnosti | 108 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | B |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 12.5 kg |
Priporočamo
Trazano SA37 265/45 R20 108W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 87,62 EUR
Preveri zalogo
Minerva ECOSPEED 2 SUV 265/45 R20 108Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 96,28 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GRIP MASTER CS 265/45 R20 108Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 106,31 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GRIP MASTER CS 265/45 R20 108Y
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 108,94 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER CS 265/45 R20 108Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 112,38 EUR
Preveri zalogo
Gripmax STATURE M/S XL 265/45 R20 108V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 127,21 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP AS XL 265/45 R20 108W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 130,72 EUR
Preveri zalogo
Fronway FRONWING AS 265/45 R20 108V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 137,49 EUR
Preveri zalogo
Maxxis VS6 SUV XL 265/45 R20 108Y
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
Že od 149,92 EUR
Preveri zalogo

