*Slika je simbolična
Skladišče 7
152,96 EUR / kos
Za 4 gume 611,82 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8019227425451 |
| Znamka | Metzeler |
| Model | KAROO 4 |
| Širina | 150 mm |
| Višina | 70 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 18 col |
| Indeks nosilnosti | 70 |
| Indeks hitrosti | T |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Teža | 7.2 kg |
Priporočamo
Dunlop ARROWMAX GT601 150/70 R18 70H
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 134,01 EUR
Preveri zalogo
Mitas ENDURO TRAIL PLUS 150/70 R18 70H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 134,06 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone BT016 PRO 150/70 R18 70W
Na zalogi 5 kosov v centralnem skladišču
Že od 135,53 EUR
Preveri zalogo
Continental TKC80 TWINDURO 150/70 R18 70Q
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 136,82 EUR
Preveri zalogo
Mitas ENDUROTRAIL ADV 2 150/70 R18 70V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 137,96 EUR
Preveri zalogo
Pirelli SCORPION RALLY STR 150/70 R18 70V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 149,28 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone A41 150/70 R18 70H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 152,70 EUR
Preveri zalogo
Metzeler KAROO 4 150/70 R18 70T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 152,96 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone ADVENTURE CROSS AX41 150/70 R18 70Q
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 154,13 EUR
Preveri zalogo

