Skladišče 1
150,72 EUR / kos
Za 4 gume 602,90 EUR
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4981910552574 |
| Znamka | Toyo |
| Model | OPEN COUNTRY A/T3 3PMSF XL |
| Širina | 255 mm |
| Višina | 65 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17 col |
| Indeks nosilnosti | 114 |
| Indeks hitrosti | H |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | D |
| Hrup | 73 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Aplus A919 255/65 R17 110H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 68,66 EUR
Preveri zalogo
Aplus A929 A/T OWL 255/65 R17 110T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 73,08 EUR
Preveri zalogo
Minerva ECOSPEED 2 SUV 255/65 R17 110H
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 82,50 EUR
Preveri zalogo
Comforser CF2000 255/65 R17 110H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 84,64 EUR
Preveri zalogo
Petlas PT411 ALL-WEATHER 255/65 R17 110H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 117,63 EUR
Preveri zalogo
Petlas EXPLERO W671 SUV XL 255/65 R17 114H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 119,00 EUR
Preveri zalogo
Lassa COMPETUS AT 3 255/65 R17 110T RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 119,07 EUR
Preveri zalogo
Kleber DYNAXER HP 5 SUV 255/65 R17 110T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 122,76 EUR
Preveri zalogo

