Skladišče 7
815,79 EUR / kos
Za 4 gume 3.263,15 EUR
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528705078539 |
| Znamka | Michelin |
| Model | X MULTI Z 22.5 |
| Širina | 275 mm |
| Višina | 80 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 22.5 col |
| Indeks nosilnosti | 149 |
| Indeks hitrosti | L |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 69 dB |
| Razred hrupa | 1 |
| Teža | 57 kg |
Priporočamo
Michelin X MULTI Z 22.5 275/80 R22.5 149L
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 815,79 EUR
Preveri zalogo

