Skladišče 3
229,39 EUR / kos
Za 4 gume 917,56 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 4
229,39 EUR / kos
Za 4 gume 917,56 EUR
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
226,95 EUR / kos
Za 4 gume 907,80 EUR
Na zalogi 7 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528700894981 |
| Znamka | Michelin |
| Model | PILALP5 FSL |
| Širina | 245 mm |
| Višina | 55 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17 col |
| Indeks nosilnosti | 102 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 70 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Teža | 11.4 kg |
Priporočamo
Michelin PILOT PRIMACY 245/55 R17 102W
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 10,08 EUR
Preveri zalogo
Maxxis AP3 SUV XL 245/55 R17 106W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 132,58 EUR
Preveri zalogo
Nexen N'FERA SU1 RPB 245/55 R17 106W
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 135,81 EUR
Preveri zalogo
Hankook W330 245/55 R17 102V RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 159,34 EUR
Preveri zalogo
Hankook IK01A SOUND ABSORBER XL 245/55 R17 108W
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 169,44 EUR
Preveri zalogo
Michelin PRIMACY 3* 245/55 R17 102W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 176,48 EUR
Preveri zalogo
Continental PREMIUM 6 MO-V FR XL 245/55 R17 106H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 180,80 EUR
Preveri zalogo
Michelin E PRIMACY XL 245/55 R17 106H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 181,41 EUR
Preveri zalogo
Goodyear F1 ASYM 5 MO-V XL 245/55 R17 106H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 182,22 EUR
Preveri zalogo
Michelin PRIMACY 3 245/55 R17 102W RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 188,28 EUR
Preveri zalogo

