*Slika je simbolična
| EAN | 4038526448743 |
| Znamka | Goodyear |
| Model | ULTRAGRIP PERFORMANCE 3 |
| Širina | 315 mm |
| Višina | 35 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 22 col |
| Indeks nosilnosti | 111 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Zima |
| Ojačana | Ne |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 17 kg |
Priporočamo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 315/35 R22 111Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 185,98 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP AS XL 315/35 R22 111W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 204,84 EUR
Preveri zalogo
Gripmax PRO WINTER XL 315/35 R22 111V
Na zalogi 9 kosov v centralnem skladišču
Že od 211,42 EUR
Preveri zalogo
Falken AZENIS FK520 315/35 R22 111Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 268,35 EUR
Preveri zalogo
Yokohama V107E* 315/35 R22 111Y
Na zalogi 9 kosov v centralnem skladišču
Že od 279,63 EUR
Preveri zalogo
Hankook K137A 315/35 R22 111Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 287,40 EUR
Preveri zalogo
Hankook W330A SUV XL 315/35 R22 111V
Na zalogi 15 kosov v centralnem skladišču
Že od 300,65 EUR
Preveri zalogo
Yokohama ADVAN SPORT V107 315/35 R22 111(Y) RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 309,46 EUR
Preveri zalogo
Goodyear EAGLE F1 ASYMMETRIC 6 315/35 R22 111Y RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 338,88 EUR
Preveri zalogo
Pirelli P-ZERO PZ4 315/35 R22 111Y RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 343,50 EUR
Preveri zalogo

