Skladišče 4
193,75 EUR / kos
Za 4 gume 775,02 EUR
Na zalogi 18 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8808563423876 |
| Znamka | Hankook |
| Model | K127B* RFT XL |
| Širina | 255 mm |
| Višina | 40 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 18 col |
| Indeks nosilnosti | 99 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | B |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 70 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Da |
Priporočamo
Trazano Z-507 255/40 R18 99V RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 67,67 EUR
Preveri zalogo
Trazano SA37 255/40 R18 99Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 75,08 EUR
Preveri zalogo
Gripmax PRO WINTER XL 255/40 R18 99V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 85,64 EUR
Preveri zalogo
Petlas PRESTIGE SPORT XL 255/40 R18 99Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 102,90 EUR
Preveri zalogo
Nexen NFERA SPORT 255/40 R18 99Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 120,94 EUR
Preveri zalogo
Nexen NBLUE 4 SEASON 2 255/40 R18 99Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 122,20 EUR
Preveri zalogo
Nexen N FERA SU1 XL 255/40 R18 99Y
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 122,33 EUR
Preveri zalogo
Maxxis AP3 XL 255/40 R18 99W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 126,80 EUR
Preveri zalogo

