Skladišče 3
97,22 EUR / kos
Za 4 gume 388,90 EUR
Na zalogi 7 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 4
97,22 EUR / kos
Za 4 gume 388,90 EUR
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
92,74 EUR / kos
Za 4 gume 370,95 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8019227448160 |
| Znamka | Pirelli |
| Model | POWERGY AS XL |
| Širina | 205 mm |
| Višina | 55 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 16 col |
| Indeks nosilnosti | 94 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 69 dB |
| Razred hrupa | A |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Teža | 8.91 kg |
Priporočamo
Novex WIN 5D XL 205/55 R16 94V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 41,07 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE 205/55 R16 91V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 45,74 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 205/55 R16 91V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 46,24 EUR
Preveri zalogo
Sunny NP226 205/55 R16 91V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 46,34 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-4 205/55 R16 94W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 46,70 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE 205/55 R16 94W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 47,19 EUR
Preveri zalogo

