Skladišče 3
55,86 EUR / kos
Za 4 gume 223,43 EUR
Na zalogi 17 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8808956346942 |
| Znamka | Kumho |
| Model | ES31 |
| Širina | 155 mm |
| Višina | 80 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 13 col |
| Indeks nosilnosti | 79 |
| Indeks hitrosti | T |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 70 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Trazano Z-401 155/80 R13 79T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 32,59 EUR
Preveri zalogo
Aplus A909 ALLSEASON 155/80 R13 79T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 33,25 EUR
Preveri zalogo
Minerva FROSTRACK HP 155/80 R13 79T
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 33,30 EUR
Preveri zalogo
Journey WR082 155/80 R13 91N
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 34,02 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 155/80 R13 79T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 34,19 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE 155/80 R13 79T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 35,44 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 155/80 R13 79T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 37,85 EUR
Preveri zalogo
Sunny NP226 155/80 R13 79T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 38,77 EUR
Preveri zalogo

