CONTINENTAL ALLSEASONCONTACT 2 XL 245/45 R20 103V
Skladišče 1
255,35 EUR / kos
Za 4 gume 1.021,38 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4019238399998 |
| Znamka | Continental |
| Model | ALLSEASONCONTACT 2 XL |
| Širina | 245 mm |
| Višina | 45 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 20 col |
| Indeks nosilnosti | 103 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | B |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Aplus A610 XL 245/45 R20 103Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 78,06 EUR
Preveri zalogo
Hifly HP801 SUV 245/45 R20 99Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 80,79 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE SPRINT 245/45 R20 103W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 86,88 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER CS 245/45 R20 103W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 90,12 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GRIP MASTER CS 245/45 R20 103W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 90,46 EUR
Preveri zalogo
Gripmax STATURE HT XL 245/45 R20 103Y
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 97,10 EUR
Preveri zalogo
Gripmax PRO WINTER XL 245/45 R20 103V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 103,85 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 245/45 R20 103V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 122,30 EUR
Preveri zalogo
Maxxis VS6 SUV XL 245/45 R20 103Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 126,80 EUR
Preveri zalogo

