Skladišče 1
132,51 EUR / kos
Za 4 gume 530,05 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
134,13 EUR / kos
Za 4 gume 536,51 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 4
134,13 EUR / kos
Za 4 gume 536,51 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
144,90 EUR / kos
Za 4 gume 579,61 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8808563613093 |
| Znamka | Hankook |
| Model | RA58 |
| Širina | 215 mm |
| Višina | 65 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 15 col |
| Indeks nosilnosti | 104 |
| Indeks hitrosti | T |
| Tip vozila | Lahko tovorno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | B |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
| Teža | 12.99 kg |
Priporočamo
Starmaxx NOVARO ST532 215/65 R15 96V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 45,43 EUR
Preveri zalogo
Aplus A909 ALLSEASON 215/65 R15 96H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 51,54 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 215/65 R15 96H
Na zalogi 5 kosov v centralnem skladišču
Že od 52,56 EUR
Preveri zalogo
Aplus A867 215/65 R15 104R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 53,70 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-4 215/65 R15 96H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 54,66 EUR
Preveri zalogo
Aplus A869 215/65 R15 104R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 55,71 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE 215/65 R15 100H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 58,41 EUR
Preveri zalogo
Ling Long G-M ALL SEASON 215/65 R15 96H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 58,98 EUR
Preveri zalogo

