CONTINENTAL ALLSEASONCONTACT 2 FR XL 275/40 R22 107Y
Skladišče 1
280,92 EUR / kos
Za 4 gume 1.123,69 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4019238297614 |
| Znamka | Continental |
| Model | ALLSEASONCONTACT 2 FR XL |
| Širina | 275 mm |
| Višina | 40 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 22 col |
| Indeks nosilnosti | 107 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | B |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Aplus A610 XL 275/40 R22 108Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 93,50 EUR
Preveri zalogo
Minerva ECOSPEED 2 SUV 275/40 R22 108Y
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 103,05 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 275/40 R22 107Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 134,23 EUR
Preveri zalogo
Gripmax STATURE M/S XL 275/40 R22 108V
Na zalogi 18 kosov v centralnem skladišču
Že od 165,75 EUR
Preveri zalogo
General GRABBER GT PLUS 275/40 R22 108Y RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 172,23 EUR
Preveri zalogo
Kumho PS71 XL 275/40 R22 108Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 185,48 EUR
Preveri zalogo
Nexen N FERA SPORT XL 275/40 R22 108Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 191,55 EUR
Preveri zalogo
Falken AZENIS FK520 275/40 R22 107Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 221,93 EUR
Preveri zalogo
Hankook K127A 275/40 R22 107Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 223,23 EUR
Preveri zalogo
Hankook K137A XL 275/40 R22 107Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 224,97 EUR
Preveri zalogo

