*Slika je simbolična
Skladišče 7
313,22 EUR / kos
Za 4 gume 1.252,88 EUR
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8059971054422 |
| Znamka | Mitas |
| Model | TR-01 |
| Širina | 15 mm |
| Višina | 55 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17 col |
| Tip vozila | Gradbena mehanizacija |
| Sezona | Celosezonska |
| Teža | 29.2 kg |
Priporočamo
Ascenso IMB160 15/55 R17 134A8
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 151,12 EUR
Preveri zalogo
Ascenso IMB160 15/55 R17 141A8
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 161,12 EUR
Preveri zalogo
Ascenso IMB161 15/55 R17 141A8
Na zalogi 10 kosov v centralnem skladišču
Že od 208,02 EUR
Preveri zalogo

