| EAN | 4038526525918 |
| Znamka | Cooper |
| Model | COOPER WINTER |
| Širina | 235 mm |
| Višina | 65 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 18 col |
| Indeks nosilnosti | 110 |
| Indeks hitrosti | H |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | B |
| Ojačana | Ne |
| Zaščita platišča | Ne |
| Teža | 14.274 kg |
Priporočamo
Gripmax STATURE HT XL 235/65 R18 110H
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 53,77 EUR
Preveri zalogo
Dunlop GRANDTREK WT M3 235/65 R18 110H RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 83,93 EUR
Preveri zalogo
Hankook K127A 235/65 R18 110V RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 99,06 EUR
Preveri zalogo
Hankook K127A 235/65 R18 110V RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 112,24 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone D.SPORT HP 235/65 R18 106W
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 133,29 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone WEATHER CONTROL A005 EVO 235/65 R18 106V
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 144,99 EUR
Preveri zalogo
Goodyear VECTOR 4SEASONS GEN-3 SUV 235/65 R18 110V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 145,91 EUR
Preveri zalogo
Yokohama BLUEARTH WINTER V906 SUV 235/65 R18 110H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 151,43 EUR
Preveri zalogo
Pirelli SCORPION ALL SEASON SF2 235/65 R18 110H
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 152,66 EUR
Preveri zalogo

