*Slika je simbolična
Skladišče 7
35,23 EUR / kos
Za 4 gume 140,91 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 9998707865199 |
| Znamka | Michelin |
| Model | STARCROSS 5 |
| Širina | 2.5 mm |
| Višina | 100 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 12 col |
| Indeks nosilnosti | 36 |
| Indeks hitrosti | J |
| Tip vozila | Skuter |
| Sezona | Poletje |
| Teža | 1.85 kg |
Priporočamo
Michelin STARCROSS 5 2.5/100 R12 36J
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 35,23 EUR
Preveri zalogo
Michelin STARCROSS 5 2.5/100 R12 36J
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 39,14 EUR
Preveri zalogo

