Skladišče 3
97,08 EUR / kos
Za 4 gume 388,33 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 6
108,12 EUR / kos
Za 4 gume 432,46 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
104,03 EUR / kos
Za 4 gume 416,13 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528709711081 |
| Znamka | Kleber |
| Model | DYNAXER HP4 XL |
| Širina | 195 mm |
| Višina | 50 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 16 col |
| Indeks nosilnosti | 88 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 69 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Teža | 8.1 kg |
Priporočamo
Aplus A909 ALLSEASON XL 195/50 R16 88V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 44,34 EUR
Preveri zalogo
Trazano SW608 195/50 R16 88H RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 44,77 EUR
Preveri zalogo
Aplus A701 XL 195/50 R16 88H
Na zalogi 16 kosov v centralnem skladišču
Že od 46,07 EUR
Preveri zalogo
Ling Long G-M ALL SEASON 195/50 R16 88V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 46,12 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 195/50 R16 88V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 46,54 EUR
Preveri zalogo
Aplus A609 XL 195/50 R16 88V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 48,95 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF805 XL 195/50 R16 88V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 50,11 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF820 XL 195/50 R16 88V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 50,11 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 195/50 R16 88V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 50,40 EUR
Preveri zalogo
Novex SP A5 XL 195/50 R16 88V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 51,83 EUR
Preveri zalogo

