Skladišče 1
511,35 EUR / kos
Za 4 gume 2.045,41 EUR
Na zalogi 9 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
492,17 EUR / kos
Za 4 gume 1.968,69 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
517,19 EUR / kos
Za 4 gume 2.068,75 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528708123151 |
| Znamka | Michelin |
| Model | PS4 S BLE-ACOUSTIC T2 XL |
| Širina | 295 mm |
| Višina | 30 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 21 col |
| Indeks nosilnosti | 102 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 75 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 14 kg |
Priporočamo
Falken AZENIS RS820 295/30 R21 102(Y) RFP
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 252,76 EUR
Preveri zalogo
Hankook K137 295/30 R21 102(Y) RFP
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 276,01 EUR
Preveri zalogo
Goodyear EAGLE F1 ASYMMETRIC 6 295/30 R21 102Y RFP
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 320,94 EUR
Preveri zalogo
Continental SPORT CONTACT 7 295/30 R21 102Y RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 365,55 EUR
Preveri zalogo
Pirelli P-ZERO PZ4 295/30 R21 102W RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 368,33 EUR
Preveri zalogo
Continental SC-7 FR XL 295/30 R21 102Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 372,90 EUR
Preveri zalogo
Pirelli P-ZERO PZ4 295/30 R21 102Y RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 378,81 EUR
Preveri zalogo
Pirelli P-ZERO PZ4 295/30 R21 102(Y) RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 389,22 EUR
Preveri zalogo
Goodyear EAGLE F1 SUPERSPORT 295/30 R21 102Y RFP
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 392,14 EUR
Preveri zalogo
Goodyear EAGLE F1 SUPERSPORT 295/30 R21 102Y RFP
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
Že od 392,14 EUR
Preveri zalogo

