*Slika je simbolična
Skladišče 7
946,86 EUR / kos
Za 4 gume 3.787,43 EUR
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8680830014693 |
| Znamka | Starmaxx |
| Model | TR-110 |
| Širina | 520 mm |
| Višina | 70 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 30 col |
| Indeks nosilnosti | 145 |
| Indeks hitrosti | A8 |
| Tip vozila | Agrokulturna mehanizacija |
| Sezona | Celosezonska |
| Teža | 147.88 kg |
Priporočamo
Alliance 30 151A8/151B ALLIANCE 845 520/70 R30
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 900,64 EUR
Preveri zalogo
Starmaxx TR-110 520/70 R30 145A8
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 946,86 EUR
Preveri zalogo

