BRIDGESTONE POTENZA SPORT EVO 265/45 R18 104Y RFP
*Slika je simbolična
Skladišče 7
267,43 EUR / kos
Za 4 gume 1.069,70 EUR
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3286342898919 |
| Znamka | Bridgestone |
| Model | POTENZA SPORT EVO |
| Širina | 265 mm |
| Višina | 45 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 18 col |
| Indeks nosilnosti | 104 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Ojačana | Da |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 14.89 kg |
Priporočamo
Hankook W330 265/45 R18 101V RFP
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 200,17 EUR
Preveri zalogo
Goodyear F1 ASYM 2 N0 FP 265/45 R18 101Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 213,87 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone POTENZA SPORT 265/45 R18 101Y RFP
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 228,55 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone POTENZA SPORT 265/45 R18 101Y RFP
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 229,03 EUR
Preveri zalogo
Dunlop SP SPORT MAXX GT 265/45 R18 101Y RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 243,04 EUR
Preveri zalogo
Pirelli P-ZERO PZ4 265/45 R18 101Y RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 254,84 EUR
Preveri zalogo
Pirelli P-ZERO PZ4 265/45 R18 101Y RFP
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 261,24 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone POTENZA SPORT EVO 265/45 R18 104Y RFP
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 267,43 EUR
Preveri zalogo
Pirelli W240SOTTOZ.2 N0 265/45 R18 101V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 284,81 EUR
Preveri zalogo

