*Slika je simbolična
Skladišče 7
29,87 EUR / kos
Za 4 gume 119,49 EUR
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3831126106607 |
| Znamka | Mitas |
| Model | TERRAFORCE-MX MH |
| Širina | 60 mm |
| Višina | 100 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 14 col |
| Indeks nosilnosti | 29 |
| Indeks hitrosti | M |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Teža | 1.62 kg |
Priporočamo
Mitas TERRAFORCE-MX MH 60/100 R14 29M
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 29,87 EUR
Preveri zalogo
Vee Rubber VRM272 60/100 R14 29M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 29,91 EUR
Preveri zalogo
Dunlop GEOMAX MX33 60/100 R14 29M
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 37,57 EUR
Preveri zalogo
Michelin STARCROSS 5 60/100 R14 29M
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 40,96 EUR
Preveri zalogo
Michelin STARCROSS 5 60/100 R14 29M
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 40,96 EUR
Preveri zalogo
Dunlop GEOMAX MX53 60/100 R14 29M
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 42,83 EUR
Preveri zalogo
Dunlop GEOMAX MX34 60/100 R14 29M
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 43,66 EUR
Preveri zalogo
Pirelli SCORPION MX32 60/100 R14 29M
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 44,34 EUR
Preveri zalogo
Michelin STARCROSS 5 60/100 R14 29M
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 46,56 EUR
Preveri zalogo
Dunlop GEOMAX MX34 60/100 R14 29M
Na zalogi 12 kosov v centralnem skladišču
Že od 47,29 EUR
Preveri zalogo

