Skladišče 7
83,20 EUR / kos
Za 4 gume 332,81 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8697322127267 |
| Znamka | Lassa |
| Model | REVOLA |
| Širina | 215 mm |
| Višina | 55 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17 col |
| Indeks nosilnosti | 94 |
| Indeks hitrosti | W |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | B |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Teža | 9.44 kg |
Priporočamo
Aplus A610 XL 215/55 R17 98W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 53,27 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 215/55 R17 98V RFP
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 54,42 EUR
Preveri zalogo
Aplus A909 ALLSEASON XL 215/55 R17 98W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 54,85 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-4 215/55 R17 98W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 55,37 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 215/55 R17 98W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 59,45 EUR
Preveri zalogo
Rovelo ALL SEASON SPRINT 215/55 R17 98W
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 59,61 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE SPRINT 215/55 R17 98W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 59,69 EUR
Preveri zalogo
Novex AS 5G XL 215/55 R17 98W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 59,91 EUR
Preveri zalogo
Sunny NA305 XL 215/55 R17 98W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 60,21 EUR
Preveri zalogo

