Skladišče 7
454,99 EUR / kos
Za 4 gume 1.819,97 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8019227313826 |
| Znamka | Pirelli |
| Model | IT-S90 |
| Širina | 295 mm |
| Višina | 80 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 22.5 col |
| Indeks nosilnosti | 152 |
| Indeks hitrosti | M |
| Tip vozila | Tovornjak |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 74 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
| Teža | 50 kg |
Priporočamo
Avantech STR1000 295/80 R22.5 154M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 243,86 EUR
Preveri zalogo
Avantech DRR1000 295/80 R22.5 152M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 255,35 EUR
Preveri zalogo
Trazano TRANS D24 295/80 R22.5 152M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 275,77 EUR
Preveri zalogo
Trazano SMART TRANS D28 295/80 R22.5 152M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 275,77 EUR
Preveri zalogo
Trazano NOVO TRANS S17 295/80 R22.5 154M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 282,16 EUR
Preveri zalogo
Starmaxx GH100 295/80 R22.5 152M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 301,31 EUR
Preveri zalogo
Ling Long ETS100 295/80 R22.5 154M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 301,31 EUR
Preveri zalogo
Trazano NOVO TRANS D26 295/80 R22.5 154M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 307,69 EUR
Preveri zalogo
Starmaxx GH COACH 295/80 R22.5 154M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 307,69 EUR
Preveri zalogo
Trazano TERRA D22 295/80 R22.5 152K
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 307,69 EUR
Preveri zalogo

