*Slika je simbolična
Skladišče 6
674,70 EUR / kos
Za 4 gume 2.698,81 EUR
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
661,64 EUR / kos
Za 4 gume 2.646,56 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8904365503058 |
| Znamka | Ascenso |
| Model | FTR170 |
| Širina | 560 mm |
| Višina | 60 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 22.5 col |
| Indeks nosilnosti | 165 |
| Indeks hitrosti | D |
| Tip vozila | Agrokulturna mehanizacija |
| Sezona | Celosezonska |
| Hrup | 0 dB |
| Teža | 117.27 kg |
Priporočamo
Ascenso FTR170 560/60 R22.5 165D
Na zalogi 14 kosov v centralnem skladišču
Že od 661,64 EUR
Preveri zalogo
Ascenso FTR176 560/60 R22.5 170D
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 755,32 EUR
Preveri zalogo
Ascenso FCR 185 560/60 R22.5 169D
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 883,67 EUR
Preveri zalogo

