Skladišče 1
82,19 EUR / kos
Za 4 gume 328,76 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
62,66 EUR / kos
Za 4 gume 250,65 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 6924064108417 |
| Znamka | Aplus |
| Model | A929 A/T RBL |
| Širina | 215 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 15 col |
| Indeks nosilnosti | 112 |
| Indeks hitrosti | S |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Starmaxx NOVARO ST532 215/65 R15 96V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 45,43 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 215/65 R15 96H
Na zalogi 7 kosov v centralnem skladišču
Že od 52,56 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-4 215/65 R15 96H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 54,66 EUR
Preveri zalogo
Aplus A909 ALLSEASON 215/65 R15 96H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 55,86 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE 215/65 R15 100H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 58,41 EUR
Preveri zalogo
Aplus A929 A/T OWL 215/75 R15 100T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 58,67 EUR
Preveri zalogo
Ling Long G-M ALL SEASON 215/65 R15 96H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 58,98 EUR
Preveri zalogo
Aplus A867 215/70 R15 109R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 59,09 EUR
Preveri zalogo

