Skladišče 1
247,32 EUR / kos
Za 4 gume 989,28 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
246,93 EUR / kos
Za 4 gume 987,71 EUR
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8019227271423 |
| Znamka | Pirelli |
| Model | W240 S2 AO XL |
| Širina | 235 mm |
| Višina | 40 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 19 col |
| Indeks nosilnosti | 96 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | E |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 69 dB |
| Razred hrupa | 1 |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Teža | 11.7 kg |
Priporočamo
Aplus A610 XL 235/40 R19 96Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 57,30 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-507 235/40 R19 96V RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 60,82 EUR
Preveri zalogo
Trazano SA37 235/40 R19 96Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 65,33 EUR
Preveri zalogo
Novex AS 5G XL 235/40 R19 96Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 68,37 EUR
Preveri zalogo
Goldline GL 4SEASON+ XL 235/40 R19 96Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 68,66 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 235/40 R19 96Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 69,61 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 235/40 R19 96Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 75,98 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 235/40 R19 96Y
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 76,75 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF805 XL 235/40 R19 96W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 79,83 EUR
Preveri zalogo

