| EAN | 4038526526304 |
| Znamka | Cooper |
| Model | COOPER WINTER |
| Širina | 255 mm |
| Višina | 50 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 20 col |
| Indeks nosilnosti | 109 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 73 dB |
| Razred hrupa | B |
| Ojačana | Ne |
| Zaščita platišča | Ne |
| Teža | 15.315 kg |
Priporočamo
Nexen NFERA RU1 255/50 R20 109V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 21,59 EUR
Preveri zalogo
Novex SUV A5 XL 255/50 R20 109W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 89,65 EUR
Preveri zalogo
Gripmax STATURE HT XL 255/50 R20 109W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 96,71 EUR
Preveri zalogo
Sebring SUV SNOW 255/50 R20 109V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 130,00 EUR
Preveri zalogo
Maxxis VS6 SUV XL 255/50 R20 109Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 131,14 EUR
Preveri zalogo
General GRABBER GT PLUS 255/50 R20 109Y RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 134,51 EUR
Preveri zalogo
Pirelli PZERO E POL ELECT XL (DEMO) 255/50 R20 109W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 147,33 EUR
Preveri zalogo
Hankook RA33 255/50 R20 105H RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 147,74 EUR
Preveri zalogo
Lassa COMPETUS HP 3 255/50 R20 109Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 153,10 EUR
Preveri zalogo
Yokohama G058 XL 255/50 R20 109V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 153,49 EUR
Preveri zalogo

