Skladišče 3
180,57 EUR / kos
Za 4 gume 722,26 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
176,93 EUR / kos
Za 4 gume 707,73 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528700143041 |
| Znamka | Michelin |
| Model | CROSSCLIMATE 2 |
| Širina | 255 mm |
| Višina | 65 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17 col |
| Indeks nosilnosti | 110 |
| Indeks hitrosti | H |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | B |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
| Teža | 14.9 kg |
Priporočamo
Aplus A929 A/T OWL 255/65 R17 110T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 74,51 EUR
Preveri zalogo
Aplus A919 255/65 R17 110H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 77,01 EUR
Preveri zalogo
Minerva ECOSPEED 2 SUV 255/65 R17 110H
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 82,50 EUR
Preveri zalogo
Comforser CF2000 255/65 R17 110H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 84,64 EUR
Preveri zalogo
Avon ZX7 255/65 R17 110H RFP
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 100,51 EUR
Preveri zalogo
Petlas EXPLERO W671 SUV XL 255/65 R17 114H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 119,00 EUR
Preveri zalogo
Lassa COMPETUS AT 3 255/65 R17 110T RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 119,02 EUR
Preveri zalogo
Petlas PT411 ALL-WEATHER 255/65 R17 110H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 119,23 EUR
Preveri zalogo

