| EAN | 5452000747815 |
| Znamka | Sava |
| Model | INTENSA HP 2 |
| Širina | 205 mm |
| Višina | 45 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17 col |
| Indeks nosilnosti | 88 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 69 dB |
| Razred hrupa | 1 |
| Ojačana | Ne |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 7.731 kg |
Priporočamo
Aplus A909 ALLSEASON XL 205/45 R17 88W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 47,07 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 205/45 R17 88V RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 48,01 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-4 205/45 R17 88W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 49,44 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 205/45 R17 88W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 51,49 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 205/45 R17 88Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 53,42 EUR
Preveri zalogo
Novex AS 5G XL 205/45 R17 88Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 54,79 EUR
Preveri zalogo
Sunny NA305 XL 205/45 R17 88W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 56,27 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 4S 205/45 R17 88W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 57,15 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF805 XL 205/45 R17 88W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 57,27 EUR
Preveri zalogo

