*Slika je simbolična
| EAN | 4038526524249 |
| Znamka | Cooper |
| Model | COOPER ALL SEASON |
| Širina | 235 mm |
| Višina | 45 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 20 col |
| Indeks nosilnosti | 100 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Ojačana | Ne |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 11.11 kg |
Priporočamo
Minerva F205 235/45 R20 100W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 75,68 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GRIP MASTER CS 235/45 R20 100W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 77,28 EUR
Preveri zalogo
Minerva FROSTRACK UHP 235/45 R20 100V
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 82,35 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 235/45 R20 100W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 82,55 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER CS 235/45 R20 100W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 87,20 EUR
Preveri zalogo
Gripmax STATURE HT XL 235/45 R20 100W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 99,05 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 235/45 R20 100W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 127,17 EUR
Preveri zalogo
Petlas PRESTIGE SPORT XL 235/45 R20 100W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 129,05 EUR
Preveri zalogo
Nexen N FERA SPORT XL 235/45 R20 100W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 143,50 EUR
Preveri zalogo
Maxxis AP3 SUV XL 235/45 R20 100W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 158,60 EUR
Preveri zalogo

