Skladišče 3
130,90 EUR / kos
Za 4 gume 523,60 EUR
Na zalogi 9 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 4
130,90 EUR / kos
Za 4 gume 523,60 EUR
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8807622200144 |
| Znamka | Nexen |
| Model | WING SPORT2 SUV |
| Širina | 255 mm |
| Višina | 60 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 18 col |
| Indeks nosilnosti | 112 |
| Indeks hitrosti | H |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 73 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Teža | 9.5 kg |
Priporočamo
Aplus A607 XL 255/60 R18 112V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 84,54 EUR
Preveri zalogo
Hifly HP801 SUV XL 255/60 R18 112V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 84,98 EUR
Preveri zalogo
Gripmax STATURE HT XL 255/60 R18 112V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 93,22 EUR
Preveri zalogo
Minerva FROSTRACK UHP 255/60 R18 112V
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 94,22 EUR
Preveri zalogo
Michelin PILOT SPORT 4 SUV 255/60 R18 112W RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 96,23 EUR
Preveri zalogo
Strial STR 701 255/60 R18 112W
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 99,06 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP AS XL 255/60 R18 112V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 103,11 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GRIP MASTER CS 255/60 R18 112V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 103,20 EUR
Preveri zalogo
Kumho HA31 XL 255/60 R18 112V
Na zalogi 9 kosov v centralnem skladišču
Že od 106,91 EUR
Preveri zalogo
Gripmax STATURE M/S XL 255/60 R18 112H
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 108,89 EUR
Preveri zalogo

