CONTINENTAL ALL SEASON CONTACT 2 175/65 R15 88H
Skladišče 1
99,00 EUR / kos
Za 4 gume 395,98 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
98,78 EUR / kos
Za 4 gume 395,12 EUR
Na zalogi 18 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
102,84 EUR / kos
Za 4 gume 411,36 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4019238297645 |
| Znamka | Continental |
| Model | ALLSEASONCONTACT 2 XL |
| Širina | 175 mm |
| Višina | 65 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 15 col |
| Indeks nosilnosti | 88 |
| Indeks hitrosti | H |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | B |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Teža | 6.5 kg |
Priporočamo
Ling Long COMFORT MASTER 175/65 R15 84H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 38,21 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 175/65 R15 84H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 39,32 EUR
Preveri zalogo
Minerva FROSTRACK HP 175/65 R15 84T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 40,74 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE 175/65 R15 84H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 41,17 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE 175/65 R15 88H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 41,85 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF201 175/65 R15 84H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 44,41 EUR
Preveri zalogo
Aplus AS909 ALL SEASON 175/65 R15 84H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 44,48 EUR
Preveri zalogo

