BRIDGESTONE WEATHER CONTROL A005 EVO 215/65 R17 103V
Skladišče 7
123,31 EUR / kos
Za 4 gume 493,24 EUR
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
-
+
V košarico
DOT: 2022
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 9996341980714 |
| Znamka | Bridgestone |
| Model | WEATHER CONTROL A005 EVO |
| Širina | 215 mm |
| Višina | 65 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17 col |
| Indeks nosilnosti | 103 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Ojačana | Da |
| Teža | 10.54 kg |
Priporočamo
Trazano SU318 215/65 R17 99H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 69,10 EUR
Preveri zalogo
Minerva FROSTRACK UHP 215/65 R17 99V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 72,08 EUR
Preveri zalogo
Hifly HT601 SUV XL 215/65 R17 103H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 72,78 EUR
Preveri zalogo
Gripmax PRO WINTER XL 215/65 R17 103V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 73,44 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE 215/65 R17 99V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 74,92 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER CS 215/65 R17 103V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 75,12 EUR
Preveri zalogo
Minerva ECOSPEED 2 SUV 215/65 R17 103V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 79,92 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP AS NANO 215/65 R17 99V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 83,73 EUR
Preveri zalogo

