| EAN | 4038526492791 |
| Znamka | Goodyear |
| Model | ULTRAGRIP PERFORMANCE 3 |
| Širina | 285 mm |
| Višina | 35 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 22 col |
| Indeks nosilnosti | 109 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 73 dB |
| Razred hrupa | B |
| Ojačana | Ne |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 16 kg |
Priporočamo
Ling Long GREEN-MAX 4X4 HP 285/35 R22 106V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 88,08 EUR
Preveri zalogo
Minerva ECOSPEED 2 SUV 285/35 R22 106Y
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 94,76 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 285/35 R22 106Y
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 111,20 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 285/35 R22 106Y
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 111,52 EUR
Preveri zalogo
Minerva ECOSPEED 2 SUV 285/35 R22 106Y
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 114,44 EUR
Preveri zalogo
Gripmax STATURE HT XL 285/35 R22 106W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 114,67 EUR
Preveri zalogo
Nexen N FERA SPORT XL 285/35 R22 106Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 198,22 EUR
Preveri zalogo
Kleber DYNAXER HP 5 SUV 285/35 R22 106Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 232,90 EUR
Preveri zalogo
Hankook K127E 285/35 R22 106H RFP
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 243,08 EUR
Preveri zalogo
Pirelli SCORPION ZERO ALL SEASON 285/35 R22 106Y RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 251,31 EUR
Preveri zalogo

