Skladišče 3
190,53 EUR / kos
Za 4 gume 762,11 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 4
190,53 EUR / kos
Za 4 gume 762,11 EUR
Na zalogi 14 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 6
211,36 EUR / kos
Za 4 gume 845,45 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
194,99 EUR / kos
Za 4 gume 779,96 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528708325975 |
| Znamka | Michelin |
| Model | PRIMACY3 |
| Širina | 235 mm |
| Višina | 50 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17 col |
| Indeks nosilnosti | 96 |
| Indeks hitrosti | W |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 10.7 kg |
Priporočamo
Aplus A610 XL 235/50 R17 100W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 63,38 EUR
Preveri zalogo
Trazano SA37 235/50 R17 96V RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 68,74 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 235/50 R17 100Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 70,34 EUR
Preveri zalogo
Ceat SPORTDRIVE 235/50 R17 96Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 70,36 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 235/50 R17 100Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 76,89 EUR
Preveri zalogo
Gripmax PRO WINTER XL 235/50 R17 100V
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 79,91 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP AS NANO XL 235/50 R17 100W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 96,13 EUR
Preveri zalogo
Nexen N FERA PRIMUS XL 235/50 R17 100W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 102,56 EUR
Preveri zalogo
Semperit SPEED-LIFE 2 235/50 R17 96V RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 102,73 EUR
Preveri zalogo

