Skladišče 1
154,05 EUR / kos
Za 4 gume 616,20 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
158,12 EUR / kos
Za 4 gume 632,47 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 4
158,12 EUR / kos
Za 4 gume 632,47 EUR
Na zalogi 5 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
160,83 EUR / kos
Za 4 gume 643,30 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8019227448184 |
| Znamka | Pirelli |
| Model | POWERGY AS XL |
| Širina | 225 mm |
| Višina | 50 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 18 col |
| Indeks nosilnosti | 99 |
| Indeks hitrosti | W |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 69 dB |
| Razred hrupa | A |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Teža | 10.43 kg |
Priporočamo
Trazano Z-401 225/50 R18 95W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 57,27 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 225/50 R18 99W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 57,38 EUR
Preveri zalogo
Trazano SA37 225/50 R18 95W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 63,79 EUR
Preveri zalogo
Novex AS 5G XL 225/50 R18 99W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 65,13 EUR
Preveri zalogo
Goldline GL 4SEASON+ XL 225/50 R18 99W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 71,53 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE SPRINT 225/50 R18 95W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 75,21 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER CS 225/50 R18 99W
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 78,34 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 225/50 R18 99W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 83,47 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP AS XL 225/50 R18 99W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 87,39 EUR
Preveri zalogo

