*Slika je simbolična
| EAN | 4038526448163 |
| Znamka | Goodyear |
| Model | ULTRAGRIP PERFORMANCE 3 |
| Širina | 275 mm |
| Višina | 60 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 20 col |
| Indeks nosilnosti | 116 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Zima |
| Ojačana | Ne |
| Zaščita platišča | Ne |
| Teža | 19.124 kg |
Priporočamo
Aplus A929 A/T BSW XL 275/60 R20 119T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 116,98 EUR
Preveri zalogo
Nexen RO-HTX RH5 275/60 R20 115S
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 127,36 EUR
Preveri zalogo
Comforser CF1100 275/60 R20 119S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 143,08 EUR
Preveri zalogo
Ultraforce TERRA TAMER ATX 275/60 R20 119S
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 146,56 EUR
Preveri zalogo
Nexen RO-HTX RH5 275/60 R20 115S
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 152,51 EUR
Preveri zalogo
Ultraforce TERRA TAMER RTX 275/60 R20 119Q
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 156,00 EUR
Preveri zalogo
Nokian SNOWPROOF 1 XL 275/60 R20 116H
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 174,28 EUR
Preveri zalogo
Maxxis AT781 RBL 3PMSF XL 275/60 R20 116H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 187,50 EUR
Preveri zalogo
Yokohama G015 RPB 275/60 R20 115H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 192,34 EUR
Preveri zalogo
Toyo OPEN COUNTRY A/T3 3PMSF 275/60 R20 115H
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 198,92 EUR
Preveri zalogo

